Dolmar Rohová sedacia súprava SCANDI 1
Rohová sedacia súprava SCANDI 1 SCANDI 1 - komfortná rohová sedacia súprava s kvalitným spracovaním ekokože v nadčasovom prevedení Vienna 1. Pre vyšší... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava SCANDI 1
SCANDI 1 - komfortná rohová sedacia súprava s kvalitným spracovaním ekokože v nadčasovom prevedení Vienna 1. Pre vyšší komfort počas sedenia má sedacia súprava polohovateľné záhlavníky. Sedenie sedačky SCANDI 1 tvorí vlnovcová pružina v kombinácií s kvalitnou PUR penou, ktorá zabraňuje vysedeniu sedacej súpravy. Sedacia súprava disponuje veľkorysým úložným priestorom i možnosťou rozloženia na spaciu plochu o rozmere 280 x 125 cm. Možnosť dokúpenia taburetky SCANDI /viď. súvisiaci tovar/.
Materiál: látka/ekokoža
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery: (ŠxVxH): 369 x 90 - 114 x 247 cm
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Farebné prevedenie na ilustračnom obrázku ekokoža vienna 1
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 - 114 cm |
| Plocha na spanie | 280 x 125 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Šírka | 369 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 360 cm - 370 cm |