Dolmar Rohová sedacia súprava Roys Prevedenie: pravé
Rohová sedacia súprava Roys Nádherná sedacia súprava ROYS má polohovateľné opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov.... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Roys
Nádherná sedacia súprava ROYS má polohovateľné opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov. Sedenie sedacej súpravy ROYS je vyplnené kvalitnou bonell a falista pružinami čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Sedacia súprava ROYS je celočalúnená, preto je vhodná aj do priestoru, kde vynikne a stane sa dominantným kusom nábytku. Sedacia súprava ROYS je vyrobená v ekokoži Virida 13.
Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých kvalitných látkach a ekokožiach, ktoré sú zaradené do 3 cenových skupín:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Cena sedačky sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok.
Vami zvolené farebné prevedenie pohovky uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. (krok číslo 3)
Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Farebné prevedenie dreva:

- vybrané prevedenie dreva prosíme uviesť do poznámky v objednávke
Rozmer: (ŠxHxV) 278 x 248 x 88-106 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
- výška sedu: 48 cm
Vaše požiadavky na farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Fotografie sú len ilustračné.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | pravé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka | 278 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Výška | 88-106cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |