Dolmar Rohová sedacia súprava Parys Prevedenie: rohová sedačka 1
Luxusná sedacia súprava PARYS má polohovateľné opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov. Sedenie sedacej... Celý popis
Popis
Luxusná sedacia súprava PARYS má polohovateľné opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov. Sedenie sedacej súpravy PARYS je vyplnené kvalitnou bonell a falista pružinami čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Sedacia súprava PARYS je celočalúnená, preto je vhodná aj do priestoru, kde vynikne a stane sa dominantným kusom nábytku. Táto nadčasová sedačka PARYS je ideálna do modernejších priestorov je postavená na kvalitných nožičkách. Sedacia súprava PARYS 1 je vyrobená v ekokoži LOFT.
Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých kvalitných látkach a ekokožiach, ktoré sú zaradené do 3 cenových skupín:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Cena sedačky sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok.
Vami zvolené farebné prevedenie pohovky uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. (krok číslo 3)
Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Rozmer: (ŠxHxV)
- taburetka - 94 x 64 x 44 cm
- kreslo - 112 x 100 x 75 cm
- sedacia súprava 1 - 276 x 227 x 77 cm
- sedacia súprava 2 - 283 x 178 x 77 (94) cm
- sedacia súprava 3 - 245 x 276 x 77 (94) cm
Vaše požiadavky na farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Fotografie sú len ilustračné.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | rohová sedačka 1 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 77 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |