Dolmar Rohová sedacia súprava Oskar Oskar: Rohová sedačka s plným ukončením Oskar 1, SSO3 pravá / 273 x 243 x 86 cm
Rohová sedacia súprava Oskar Rohová sedacia súprava Oskar je štýlová rozkladacia sedacia súprava, ktorá je v pravom prevedení. Kostra rohovej sedacej súpravy... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Oskar
Rohová sedacia súprava Oskar je štýlová rozkladacia sedacia súprava, ktorá je v pravom prevedení. Kostra rohovej sedacej súpravy je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva - z drevotriesky. Perovanie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami faliste. Na čalúnenie sedacej plochy a opierok rohovej sedacej súpravy je použitá kvalitná PUR pena. Prevedenie sedacej plochy a opierok rohovej sedacej súpravy je pevné a vysoké, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Systém rozkladania sedacej súpravy je vysúvací, súprava má úložný priestor. Nohy rohovej sedacej súpravy sú kovové, s imitáciou nerezu, čo dodá miestnosti výraznú eleganciu.
Pre Vaše pohodlie je možné doobjednať kreslo alebo taburetku v rovnakom farebnom prevedení.
Materiál : látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery (ŠxVxH):
- rohová s voľným ukončením: 273 x 86 x 233 cm, plocha na spanie 203 x 126 cm
- rohová s plným ukončením: 273 x 86 x 243 cm, plocha na spanie 203 x 126 cm
- taburetka: 62 x 48 x 62 cm
- kreslo: 112 x 86 x 96 cm
- Výška sedenia: 46 cm
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Oskar | Rohová sedačka s plným ukončením Oskar 1, SSO3 pravá / 273 x 243 x 86 cm |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Plocha na spanie | 126 x 203 cm |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |