Dolmar PC stolík WORSE W8
Moderný sektorový nábytok WERSO, predstavujúci čisté a elegantné línie, ale zároveň aj univerzálny vzhľad, vďaka ktorému vytvoríte dokonalú obývačku, ale aj... Celý popis
Popis
Moderný sektorový nábytok WERSO, predstavujúci čisté a elegantné línie, ale zároveň aj univerzálny vzhľad, vďaka ktorému vytvoríte dokonalú obývačku, ale aj detskú, či študentskú izbu. Charakteristickým znakom zostavy sú dizajnové úchytky, podčiarkujúce elegantný vzhľad. Sektorový nábytok WERSO je vďaka svojmu výnimočnému prevedeniu vhodný do domácnosti milovníkov škandinávskeho, či luxusného štýlu.
PC stolík má po ľavej strane zásuvky, ktoré sú vybavené tichým dovieraním.
Materiál: laminovaná doska / MDF
Farebné prevedenie: biela / antracyt / dub riviera
Rozmer: (ŠxVxH) 120 x 85,2 x 55 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Farba | biela / antracyt / dub riviera |
| Materiál | laminovaná doska / MDF |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 85,2 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | So skrinkou naľavo |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Moderný |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Riviera |