Dolmar Kreslo CADIZ
Kreslo CADIZ Kreslo CADIZ ma praktické polohovateľné opierky. Vlnovcová pružina v kombináciíí s kvalitnou pur penou zabezpečí pohodlie a zabráni vysedeniu... Celý popis
Popis
Kreslo CADIZ
Kreslo CADIZ ma praktické polohovateľné opierky. Vlnovcová pružina v kombináciíí s kvalitnou pur penou zabezpečí pohodlie a zabráni vysedeniu kresla CADIZ. je celočalúnená, preto je vhodná aj do priestoru, kde vynikne a stane sa dominantným kusom nábytku. Táto nadčasová rohová sedačka CADIZ je ideálna do modernejších priestorov je postavená na kvalitných drevených nožičkách a hodí sa k kreslu CADIZ a taburetke CADIZ. V ponuke CADIZ je viacero typov rohových sedačiek, pohovky, kresla aj taburetka.
Materiál: látka, ekokoža
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Cena kresla sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie kresla uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 85 cm |
| Výška | 102 cm |
| Štýl | Klasický |
| Šírka | 110 cm |
| Farba | Béžová |
| Materiál čalúnenia | Ekokoža |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Farebná |
| Podstava | Drevo |
| Farba | Ružová |
| Podnožka | Nie |