Dizajnové kreslo PAGONI Halmar Tmavomodrá
267.80 €
Do obchodu
Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a... Celý popis
Popis
Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.
Barva:tmavě modrá / černátmavě zelená / černáčerná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:sametová látka / masivní dřevo
Rozměry:šířka: 67 cmhloubka: 82 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 43 cm
Hmotnost:14 kg
Dodáváno v demontu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 82 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavomodrá |
| Hmotnosť | 14000.000g |