Detský penový matrac s latexom Dolmar Rozmer.: 197 x 90 x 8 cm
91.00 €
Do obchodu
Detský matrac je vyrobený z peny T-25, pena sa vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálosťou. Hrúbka matraca je 8 cm, z toho 2 cm je vrstva latexu. Matrac... Celý popis
Popis
Detský matrac je vyrobený z peny T-25, pena sa vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálosťou. Hrúbka matraca je 8 cm, z toho 2 cm je vrstva latexu. Matrac má poťah na zips, dá sa zložiť a vyprať.
Latex sa vyznačuje vynikajúcou elasticitou a vysokou priepustnosťou vzduchu. Štruktúra latexu umožňuje, aby vzduch voľne cirkuloval a zabránil tak poteniu počas spánku.
Fotografia matraca je len ilustračná.
Rozmery (ŠxVxH):
- 190 x 80 x 8 cm
- 195 x 80 x 8 cm
- 197 x 90 x 8 cm
- 200 x 80 x 8 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Rozmer. | 197 x 90 x 8 cm |
|---|---|
| Výška | 8 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Latex |
| Rozmer | 80 x 190 cm |
| Rozmer | 80 x 185 cm |
| Rozmer | 80 x 195 cm |
| Rozmer | 90 x 197 cm |