Detská rozkladacia pohovka plyš Dekorhome Antracit
84.00 €
Do obchodu
Táto pohodlná 2-miestna detská rozkladacia pohovka upúta pozornosť v každej detskej izbe a je tým pravým spoločníkom pre odpočinok, čítanie alebo hranie.... Celý popis
Popis
Táto pohodlná 2-miestna detská rozkladacia pohovka upúta pozornosť v každej detskej izbe a je tým pravým spoločníkom pre odpočinok, čítanie alebo hranie. Mäkký plyš je výnimočne mäkký a upokojujúci materiál, ktorý je príjemný na dotyk. Okrem toho je odolný a ľahko sa čistí. Poťah tejto malej pohovky možno sňať a vyprať. Detská pohovka sa teda veľmi ľahko čistí.
Vzhľadom na silnú vrstvu molitanu je detský gauč pohodlný, ľahký, a pritom stabilný. Vaše dieťa môže detskú pohovku ľahko premiestňovať. Je to nielen detský gauč, ale po rozložení sedákov ho možno tiež použiť ako mini rozkladaciu pohovku.
Farba:krémováružovásvetlosivásvetlosivá / biele hviezdyantracitmodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:plyš (100% polyester) / molitan
Rozmery:šírka: 84 cmhĺbka: 34 - 91 cmvýška: 45 cm
šírka sedu: 53,5 cmhĺbka sedu: 29 cmvýška sedu: 6 - 18 cm
výška podrúčiek od zeme: 28 cm
Hmotnosť:2,4 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| HĹBKA SEDU | 29 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| HĹBKA | 34 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA SEDU | 53,5 cm |
| VÝŠKA | 34,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 18 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 2400.000g |