Detská rozkladacia pohovka látka Dekorhome Sivá
99.60 €
Do obchodu
Táto detská rozkladacia pohovka alebo ležadlo bude ako univerzálnym, tak dekoratívnym kusom nábytku do spálne alebo herne vášho dieťaťa. Toto mäkké plyšové... Celý popis
Popis
Táto detská rozkladacia pohovka alebo ležadlo bude ako univerzálnym, tak dekoratívnym kusom nábytku do spálne alebo herne vášho dieťaťa.
Toto mäkké plyšové kreslo v detskej veľkosti bude pohodlným miestom na posedenie, kde si vaše dieťa môže odpočinúť medzi všetkými svojimi vzrušujúcimi aktivitami, a dá sa rozložiť na relaxačné ležadlo, výborné pre hru na podlahe alebo malé zdriemnutie.
Vďaka svojmu vysoko kvalitnému látkovému čalúnenie a silnému polstrovanie PU penou, je táto rozkladacia leňoška veľmi pohodlná. Jej ľahko čistiteľný poťah so zipsami sa dá sňať a vyprať.
Farba:ružovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Polyester: 100% / 18 kg / m³ PU pena
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 35 cmvýška: 46 cmvýška sedu: 18,5 cm
Rozmery po rozložení:šírka: 78 cmhĺbka: 100 cmvýška: 46 cm
Rozmer lôžka:90 x 54 cm
Hmotnosť:2,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 18,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 2460.000g |