Detská pohovka sivá Dekorhome
156.20 €
Do obchodu
Zavŕšte zariaďovaní detskej izby a vytvorte útulnú atmosféru s touto pohodlnou detskou sedačkou. Táto sedačka s molitanovou výplňou a preglejkovým rámom je... Celý popis
Popis
Zavŕšte zariaďovaní detskej izby a vytvorte útulnú atmosféru s touto pohodlnou detskou sedačkou.
Táto sedačka s molitanovou výplňou a preglejkovým rámom je perfektné riešenie, ako deťom ponúknuť vlastné pohodlné a bezpečné miesto k odpočinku a hranie. Vaše dieťa si iste obľúbia operadlo v tvare vlny. Okrem toho je sedačka príjemným doplnkom, ktorý miestnosť dotvorí a ktorej luxusný vzhľad zažiari v každom interiéri.
Farba:sivá
Materiál:látka (100% polyester) / preglejka / plastmateriál výplne: pena
Rozmery pohovky:šírka: 83 cmhĺbka: 36 cmvýška: 46,5 cm
Hmotnosť:8,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| HĹBKA | 36 cm |
| ŠÍRKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 46,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 8750.000g |