Detská pohovka mäkký plyš Dekorhome Modrá
76.30 €
Do obchodu
Táto pohodlná 2-miestna detská pohovka upúta pozornosť v každej detskej izbe a je tým pravým spoločníkom pre odpočinok, čítanie alebo hranie. Mäkký plyš je... Celý popis
Popis
Táto pohodlná 2-miestna detská pohovka upúta pozornosť v každej detskej izbe a je tým pravým spoločníkom pre odpočinok, čítanie alebo hranie.
Mäkký plyš je výnimočne mäkký a upokojujúci materiál, ktorý je príjemný na dotyk. Okrem toho je odolný a ľahko sa čistí. Poťah tejto malej pohovky je snímateľný a prateľný. Detská pohovka sa teda veľmi ľahko čistí. Vzhľadom na silnú vrstvu molitanu je detská pohovka pohodlná, ľahká a pritom stabilná. Vaše dieťa môže pohovku ľahko premiestňovať.
Farba:krémováružovámodrásvetlosivásvetlosivá / biele hviezdyantracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:plyš (100% polyester) / molitan
Rozmery:šírka: 93 cmhĺbka: 34,5 cmvýška: 48,5 cm
šírka sedu: 69 cmhĺbka sedu: 28,5 cmvýška sedu: 16 cm
výška podrúčiek od zeme: 30,5 cm
Hmotnosť:2,4 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA | 34,5 cm |
| VÝŠKA | 48,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 69 cm |
| HĹBKA SEDU | 28,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 16 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 2400.000g |