Detská pohovka 2-miestna umelá koža Dekrohome Čierna
174.80 €
Do obchodu
Zavŕšte zariaďovaní detskej izby a vytvorte útulnú atmosféru s touto pohodlnou detskou sedačkou. Táto dvojsedačka s molitanovou výplňou a preglejkovým rámom... Celý popis
Popis
Zavŕšte zariaďovaní detskej izby a vytvorte útulnú atmosféru s touto pohodlnou detskou sedačkou.
Táto dvojsedačka s molitanovou výplňou a preglejkovým rámom je perfektné riešenie, ako deťom ponúknuť vlastné pohodlné a bezpečné miesto k odpočinku a hranie. Nohy z masívneho borovicového dreva zaručujú optimálnu stabilitu. Pohovka má vstavaný úložný priestor pod sedadlom, kam si môžete uložiť rad potrieb. Okrem toho je táto pohovka príjemným doplnkom, ktorý miestnosť dotvorí a ktorého luxusný vzhľad vynikne v každom interiéri.
Farba:krémováružovámodrásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:umelá koža (6% bavlna, 15% polyester, 15% PU, 64% PVC) / preglejka / pena / borovicové drevo
Rozmery:šírka: 82,5 cmhĺbka: 41,5 cmvýška: 52,5 cm
Hmotnosť:11,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| MATERIÁL | Pena |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 11,7 kg |
| ŠÍRKA | 82,5 cm |
| HĹBKA | 41,5 cm |
| VÝŠKA | 52,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 11650.000g |