Detská matrac TURYN 160 x 80 cm Halmar
59.90 €
Do obchodu
Detský matrac TURYN o rozmere 80x160 cm je tvorená polyuretánovou penou a snímateľným látkovým poťahom v bielej farbe. Farba:biela Materiál:polyuretánová pena... Celý popis
Popis
Detský matrac TURYN o rozmere 80x160 cm je tvorená polyuretánovou penou a snímateľným látkovým poťahom v bielej farbe.
Farba:biela
Materiál:polyuretánová pena / látka
Rozmery:šírka: 80 cmdĺžka: 160 cmvýška: 8 cm
Hmotnosť:5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL POŤAHU | Látka |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Nie |
| ŠTÝL | Detský |
| DĹŽKA | 160 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 160 cm |
| VÝŠKA | 9 cm |
| Hmotnosť | 5000.000g |