Detská kancelárska stolička KA-T901 Autronic Sivá
90.00 €
Do obchodu
Detská stolička v minimalistickom dizajne potiahnutá hebkú zamatovú látkou s výrazným kosoštvorcovým prešívaním sedadla i vysokého operadla je dodávaná v... Celý popis
Popis
Detská stolička v minimalistickom dizajne potiahnutá hebkú zamatovú látkou s výrazným kosoštvorcovým prešívaním sedadla i vysokého operadla je dodávaná v troch farebných prevedeniach - sivá, korálovo modrá a staroružová.
Výplň je v kvalitnej PU peny, ktorá zaručuje príjemné dlhodobé sedenie.
Stolička je výškovo nastaviteľná a otočná.
Správnu stabilitu zabezpečuje päťramenný kovový kríž s nástrekom čiernej práškovej farby a s kolieskami určenými na koberce.
Farba:ružovásivámodrá
Materiál:látka / kov / PU pena / plast
Rozmery: šírka: 46 cmhĺbka: 53 cmvýška: 87 - 100 cm
výška sedu: 43 - 56 cm
Nosnosť:70 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 53 cm |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15000.000g |