Detská kancelárska stolička KA-2325 Autronic Sivá
50.00 €
Do obchodu
Detská kancelárska stolička KA-2325 je čalúnená látkou MESH v piatich farebných variantoch: ružová, fialová, oranžová / čierna, zelená / čierna a sivá /... Celý popis
Popis
Detská kancelárska stolička KA-2325 je čalúnená látkou MESH v piatich farebných variantoch: ružová, fialová, oranžová / čierna, zelená / čierna a sivá / čierna.
Vďaka plynovému piestu je stolička výškovo nastaviteľná. Stolička má tiež plastový kríž s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Nosnosť 60 kg.
Farba:ružováfialováoranžová / čiernazelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / sieťovina / plast
Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 48 cmvýška: 86 - 98 cm
šírka sedu: 42 cmhĺbka sedu: 43 cmvýška sedu: 42 - 54 cm
Nosnosť:60 kg
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| HĹBKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7000.000g |