Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome Sivá
162.00 €
Do obchodu
Táto stredová pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a je designovaná pre celoročné vonkajšie použitie. Záhradná pohovka je vyrobené z masívnej akácie, tvrdého... Celý popis
Popis
Táto stredová pohovka kombinuje štýl a funkčnosť a je designovaná pre celoročné vonkajšie použitie.
Záhradná pohovka je vyrobené z masívnej akácie, tvrdého dreva s hustou kresbou. Krásne navrhnutá pohovka je stabilná, má dlhú životnosť a atraktívny vzhľad. Vynikajúce remeselné spracovanie a krásna kresba dreva dávajú každému kusu unikátny charakter. Husto polstrované podušky ponúkajú optimálne pohodlie. Drevená pohovka sa môže skombinovať s ďalšími kusmi nábytku, a môžete si tak vytvoriť svoje vlastné záhradné posedenie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 63 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušiek: 10 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x pohovka, 1 x poduška na sedák 1 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10800.000g |