Čiastková stredová pohovka SANDRA Dekorhome
866.90 €
Do obchodu
Moderné a pohodlné kreslo/čiastková pohovka z polyratanu kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom vašej záhrady. Kreslo je voľne kombinovateľné s... Celý popis
Popis
Moderné a pohodlné kreslo/čiastková pohovka z polyratanu kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom vašej záhrady. Kreslo je voľne kombinovateľné s flexibilným modulárnym designom zostavy SANDRA.
Táto pohovka je vyrobená z umelého ratanu Virofiber vo vzhľade vodného hyacintu, ktorý sa veľmi dobre čistí, je odolný, a preto aj ideálny na každodenné použitie.
Má pevný a stabilný kovový rám z práškovo lakovaného hliníka a masívne drevené nožičky z vysoko kvalitného certifikovaného teaku SVLK Indonesia (trieda Premium A).
Vysoké odnímateľné podušky na sedák a za chrbát sú veľmi pohodlné, a pretože majú snímateľné poťahy, ľahko ich podľa potreby vyperiete. Poťahová vodoodpudivá látka je odolná proti roztrhnutiu, nečistotám, plesniam a škvrnám, a je tiež rýchloschnúci.
Farba:svetlosivý melír / biela
Materiál:polyratan / masívne teakové drevo / látka (100% polyester) / hliník
Rozmery:šírka: 95 cmhĺbka: 92 cmvýška: 63 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x čiastková pohovka1 x poduška na sedák1 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 92 cm |
| Hmotnosť | 20000.000g |