Čiastková stredová pohovka MAGDALENA Dekorhome Čierna
128.50 €
Do obchodu
Táto čiastková ratanová stredová sedačka kombinuje štýl a funkčnosť a je dizajnovaná pre vonkajšie použitie po celý rok. Sedačku ponúkame v štyroch farebných... Celý popis
Popis
Táto čiastková ratanová stredová sedačka kombinuje štýl a funkčnosť a je dizajnovaná pre vonkajšie použitie po celý rok. Sedačku ponúkame v štyroch farebných variantoch: hnedá, čierna, sivá a čierna / biela.
Stredová sedačka je zhotovená z klimaticky odolného a voděvzdorného PE ratanu, takže sa ľahko čistí, je odolná voči opotrebeniu a je vhodná pre každodenné použitie. Sedačka je opatrená robustným oceľovým rámom s práškovým lakovaním, ktorý je vysoko odolný. Má aj nízku hmotnosť a je modulárny, a teda ju môžete flexibilne a jednoducho premiestňovať podľa momentálnych potrieb. Pohodlné podušky s vysokým polstrovaním sú snímateľné.
Túto čiastkové sedačku je možné kombinovať s ďalšími rohovými dielmi a podnožkami, ktoré nájdete v rozbaľovacom menu. Môžete si tak vytvoriť vlastný záhradné posedenie podľa vašich predstáv! Na 8 posledných obrázkoch nájdete príklady možných kombinácií.
Balenie obsahuje 1 stredovou sedačku, 1 podušku na sedadlo, 1 podušku na operadlo. Odporúčame vám sedačku za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
čierna
sivá
čierna / biela
hnedá
Farbu pohovky zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
polyratan / oceľ / polyester
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 52,5 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Hmotnosť:
8,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podsedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 52,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 8450.000g |