Čiastková stredová pohovka BARBORA Dekorhome Sivá
146.20 €
Do obchodu
Táto drevená čiastková stredová sedačka z paliet kombinuje štýl a funkčnosť a je designovaná pre vonkajšie použitie po celý rok. Stredná pohovka z masívneho... Celý popis
Popis
Táto drevená čiastková stredová sedačka z paliet kombinuje štýl a funkčnosť a je designovaná pre vonkajšie použitie po celý rok.
Stredná pohovka z masívneho akáciového dreva je pevná, robustná a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, takže je vhodné na vonkajšie použitie. Polstrovaný sedák a podušky na operadlo poskytujú maximálne pohodlie pri sedení.
Tento set môžete skombinovať s ďalšími dostupnými modulárnymi segmentmi a vytvoriť si vlastné záhradné posedenie!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 6 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stredová pohovka, 1 x poduška na sedák, 1 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10200.000g |