Čiastková stredová pohovka ALENA Dekorhome
206.90 €
Do obchodu
Táto pohovka sa bude skvele hodiť ako do vašej obývačky, tak aj do zimnej záhrady! Táto pohovka je pokrytá prírodným ratanom, ktorý nielenže dobre vyzerá, ale... Celý popis
Popis
Táto pohovka sa bude skvele hodiť ako do vašej obývačky, tak aj do zimnej záhrady!
Táto pohovka je pokrytá prírodným ratanom, ktorý nielenže dobre vyzerá, ale je tiež veľmi odolný. Ratan má pekný prirodzený vzhľad a je príjemný na dotyk. Nohy pohovky sú vyrobené z mahagónového a mangovníkového dreva, veľmi tvrdého a stabilného materiálu. Pohodlné podušky poskytujú komfort a vytvárajú útulnú atmosféru. Zostavenie pohovky bez podrúčok je jednoduché.
Farba:krémová / hnedá / čierna
Materiál:látka (80 % bavlna, 20 % polyester) / prírodný ratan / mahagónové a mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62 cm
výška sedu: 37 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stredová pohovka, 1 x poduška na sedák, 1 x poduška na operadlo, 1 x vankúš
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Bavlna |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 13800.000g |