Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome Smaragdová
101.70 €
Do obchodu
Štýlový taburet ZETHOS v barokovom štýle s chesterfield prvkami sa stane vašim praktickým spoločníkom pri odpočinku. Taburet je čalúnený zamatovou látkou v... Celý popis
Popis
Štýlový taburet ZETHOS v barokovom štýle s chesterfield prvkami sa stane vašim praktickým spoločníkom pri odpočinku.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou v štyroch farebných variantoch: ružová, smaragdová, sivá a čierna. Látka je zdobená dekoratívnym prešívaním s gombíkmi. Spodná časť taburetu je obohatená o kovový prúžok v zlatej farbe.
Podnožku ZETHOS odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS.
Farba:ružovásmaragdovásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 37 cmhĺbka: 37 cmvýška: 38 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| PRIEMER | 37 cm |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Smaragdová |
| Hmotnosť | 3900.000g |