Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome Sivá
334.10 €
Do obchodu
Štýlový taburet ZETHOS v barokovom štýle s chesterfield prvkami sa stane vašim praktickým spoločníkom pri odpočinku. Taburet je čalúnený zamatovou látkou v... Celý popis
Popis
Štýlový taburet ZETHOS v barokovom štýle s chesterfield prvkami sa stane vašim praktickým spoločníkom pri odpočinku.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou v štyroch farebných variantoch: béžová, ružová, smaragdová a sivá. Celý taburet je zdobený dekoratívnym prešívaním s gombíkmi. Vnútri taburetu sa po odklopení veka ukrýva praktický úložný priestor.
Podnožku ZETHOS odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS.
Farba:béžováružovásmaragdovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 44 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| VÝŠKA | 44 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PRIEMER | 75 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 16000.000g |