Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome Horčicová
298.30 €
Do obchodu
Elegantný taburet ZETHOS v retro štýle sa stane praktickým spoločníkom pri odpočinku. Taburet je čalúnený zamatovou látkou alebo látkou z mikrovlákna v... Celý popis
Popis
Elegantný taburet ZETHOS v retro štýle sa stane praktickým spoločníkom pri odpočinku.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou alebo látkou z mikrovlákna v piatich farebných variantoch: smaragdová, horčicová, šedá, šampanské (krémová) a hnedá s efektom brúsenej kože. Látka je zdobená dekoratívnym prešívaním. Stojí na štyroch kovových nohách v čiernej, zlatej alebo striebornej farbe.
Podnožku ZETHOS odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS .
Farba:smaragdová / zlatá (zamat)sivá / strieborná (zamat)hnedá / čierna (mikrovlákno s efektom brúsenej kože)šampanské - krémová (zamat) / čiernahorčicová (zamat) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester)/kov
Rozmery:šírka: 92 cmhĺbka: 62 cmvýška: 45 cm
výška nôh: 13 cm
Hmotnosť:14,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,1 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 14100.000g |