Chesterfield rohová sedacia súprava ZETHOS Dekorhome
1874.40 €
Do obchodu
Elegantná rohová sedacia súprava ZETHOS v chesterfield štýle. Ideálne do dizajnovej obývacej izby, klubovne alebo spoločenských priestorov. Konštrukcia... Celý popis
Popis
Elegantná rohová sedacia súprava ZETHOS v chesterfield štýle. Ideálne do dizajnovej obývacej izby, klubovne alebo spoločenských priestorov.
Konštrukcia sedačky je vyrobená z tvrdého dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Sedačka je čalúnená látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo farebnom prevedení: hnedá. Čalúnenie je zdobené výrazným dekoratívnym prešívaním. Sedacia súprava stojí na kovových nohách lakovaných čiernou farbou.
Odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS.
Farba:hnedá
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / kov
Rozmery:šírka: 275 cmhĺbka: 162 cmvýška: 72 cm
šírka sedu: 220 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 33 cmvýška nožičiek: 13 cm
rozmer otomanu: 103 x 130 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 162 cm |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠÍRKA SEDU | 220 cm |
| Hmotnosť | 102500.000g |