Chesterfield rohová sedacia súprava MIDAS Dekorhome Pravá
2163.40 €
Do obchodu
Štýlová rohová sedacia súprava MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do dizajnovej obývacej izby, klubovne alebo spoločenských priestorov. Konštrukcia sedačky... Celý popis
Popis
Štýlová rohová sedacia súprava MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do dizajnovej obývacej izby, klubovne alebo spoločenských priestorov.
Konštrukcia sedačky je vyrobená z tvrdého dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Sedačka je čalúnená látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo farebnom prevedení: hnedá. Vnútri sedacej časti sa nachádzajú pružiny. Súprava sa pýši dekoratívnym prešivaním s gombíkmi.
Sedaciu súpravu ponúkame v pravom aj ľavom prevedení. Odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série MIDAS.
Farba:hnedá
Prevedenie:praváľavá
Výber prevedenia zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 85 cmvýška: 73 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA | 73 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 88000.000g |