Chesterfield pohovka ZETHOS Dekorhome Sivá
1522.00 €
Do obchodu
Dizajnová pohovka ZETHOS v chesterfiled štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu. Pohovka je čalúnená... Celý popis
Popis
Dizajnová pohovka ZETHOS v chesterfiled štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou alebo látkou z mikrovlákna v štyroch farebných variantoch: smaragdová, hnedá, šampanské a šedá. Stojí na štyroch kovových nohách v zlatej, striebornej alebo čiernej farbe. Sedačka je postavená na drevenom ráme, ktorý ponúka optimálnu stabilitu. Je celočalúnená, vhodná na umiestnenie do priestoru. Celú sedačku zdobí dekoratívne prešívanie typické pre chesterfield štýl.
K pohovke ZETHOS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série ZETHOS.
Farba:smaragdová (zamat) / zlatášedá (zamat) / striebornáhnedá (mikrovlákno) / čiernašampanské - krémová (zamat) / čiernahorčicová (zamat) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / drevo
Rozmery:šírka: 240 cmhĺbka: 97 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 180 cmhĺbka sedu: 63 cmvýška sedu: 47 cm
výška operadla: 26 cmvýška nožičiek: 13 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 97 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 26 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 71300.000g |