Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome Sivá / béžová
731.10 €
Do obchodu
Štýlová pohovka PALLAS v chesterfiled štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu. Pohovka je čalúnená... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka PALLAS v chesterfiled štýle upúta každú návštevu na prvý pohľad vďaka svojmu originálnemu a neopozeranému vzhľadu.
Pohovka je čalúnená zamatovou alebo hladkou látkou v štyroch farebných variantoch: svetlo sivá, sivo-béžová, horčicová (zamat) a sivá. Stojí na štyroch drevených nohách v čiernej farbe. Sedačka je postavená na drevenom ráme, ktorý ponúka optimálnu stabilitu. Je celočalúnená, vhodná na umiestnenie do priestoru. Celú sedačku zdobí dekoratívne prešívanie typické pre chesterfield štýl.
K pohovke PALLAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série PALLAS.
Farba:svetlo sivá (hladká látka)sivá (zamat)sivo-béžová (zamat)horčicová (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / pružina / drevo
Rozmery:šírka: 225 cmhĺbka: 90 cmvýška: 79 cm
šírka sedu: 140 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 45 cm
výška operadla: 40 cmvýška nožičiek: 19 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 225 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 140 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / béžová |
| Hmotnosť | 55000.000g |