Chesterfield pohovka NEIL
997.00 €
Do obchodu
Prineste do vášho interiéru pravú anglickú eleganciu v podobe 2,5-sedu NEIL. Pohovka je ušľachtilým zástupcom štýlu chesterfield. Zakrivené opierky rúk,... Celý popis
Popis
Prineste do vášho interiéru pravú anglickú eleganciu v podobe 2,5-sedu NEIL. Pohovka je ušľachtilým zástupcom štýlu chesterfield. Zakrivené opierky rúk, bohato zdobené gombíky a prešívané telo, tým všetkým sa táto kráska pýši.
Čalúnená je látkou v sivom prevedení. Komfort, ktorý ponúka, je výsledkom pružinového jadra a pur peny. Stabilitu zaisťujú drevené nohy v prevedení dub čierny. V rovnakom prevedení je tiež kvalitná drevená konštrukcia. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, takže sa dá ľahko skladať.
2,5-sed nájde svoje uplatnenie aj v kancelárii či hale, kde bude skutočnou reprezentatívnou ozdobou.
Farba:sivá / čierna
Materiál:látka Riviera 91 / drevo / pružina falista / PUR pena
Rozmery:šírka: 208 cmhĺbka: 80 cmvýška: 74 cm
hĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 12 cm
Hmotnosť:55 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 208 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| Hmotnosť | 55000.000g |