Chesterfield pohovka JUNE
919.50 €
Do obchodu
Klenot, ktorý ste práve našli, vás natoľko zaujme, že si ho hneď budete vedieť predstaviť u vás doma. 2-sed JUNE je perfektnou kombináciou komfortu a... Celý popis
Popis
Klenot, ktorý ste práve našli, vás natoľko zaujme, že si ho hneď budete vedieť predstaviť u vás doma. 2-sed JUNE je perfektnou kombináciou komfortu a prepracovanosti.
2-sed je celočalúnený, vďaka tomu ho môžete umiestniť aj v strede miestnosti. Tvarované opierky rúk a prešívanie v štýle Chesterfield jej dodávajú honosný vzhľad. Oblečený je v zlatom šate a stabilitu mu dodávajú kovové nohy v zlatom gold prevedení. Neprehliadnite, že sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, to ocenia najmä ženy.
Milovníci anglického štýlu si určite prídu na svoje s týmto krásnym a noblesným doplnkom. Ideálne aj do interiéru v retro štýle. Nádherne vynikne nielen v domácnosti, ale aj v kancelárii, hale či iných reprezentatívnych priestoroch.
Farba:zlatá
Materiál:látka Riviera 41 / drevo / pružina falista / PUR pena
Rozmery:šírka: 183 cmhĺbka: 80 cmvýška: 74 cm
hĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 16 cm
Hmotnosť:46 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POLOHOVACIE | Nie |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| FARBA | Zlatá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| Hmotnosť | 46000.000g |