Chesterfield pohovka ERIKSEN Sivá
338.20 €
Do obchodu
Elegantná a štýlová pohovka ERIKSEN v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky. Pohovka je čalúnená kvalitnou... Celý popis
Popis
Elegantná a štýlová pohovka ERIKSEN v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu.
Farba:ružová / čiernazelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / zamatová látka
Rozmery:šírka: 152 cmhĺbka: 75 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 115 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 115 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 60000.000g |