Chesterfield pohovka Dekorhome Čierna
582.20 €
Do obchodu
Naša elegantná pohovka Chesterfield, vykladaná lesklými krištáľovými gombíkmi, vnesie do každej obývacej izby, kancelárie alebo spálne dotyk luxusu,... Celý popis
Popis
Naša elegantná pohovka Chesterfield, vykladaná lesklými krištáľovými gombíkmi, vnesie do každej obývacej izby, kancelárie alebo spálne dotyk luxusu, vycibrenosti a sofistikovaného štýlu.
Pohovka má pevný drevený rám, vďaka čomu je stabilná a odolná. Je čalúnená vysoko kvalitným zamatom a polstrovaná silným molitanom, takže vám umožní užívať si pri sedení optimálne pohodlie. Je ideálnym miestom na sledovanie filmov, čítanie knihy alebo len tak na odpočinok.
Farba:fialovámodrázelenásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% polyester) / drevený rám
Rozmery:šírka: 146 cmhĺbka: 75 cmvýška: 72 cm
šírka sedu: 110 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 42 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:37,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 37,5 kg |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 146 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 37400.000g |