Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome Sivá
1165.30 €
Do obchodu
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky. Pohovka je čalúnená zamatovou... Celý popis
Popis
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou v troch farebných variantoch: fľaškovo zelená, petrolejová a šedá. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Pohovka disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Celá pohovka sa pýši chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
K 3-miestnej pohovke MIDAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:fľaškovo zelenásivápetrolejová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 205 cmhĺbka: 87 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 150 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 45 cm
výška chrbtovej opierky: 34 cmvýška nožičiek: 8 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 205 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 55600.000g |