Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome Hnedá
1159.00 €
Do obchodu
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky. Pohovka je čalúnená kvalitnou... Celý popis
Popis
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Pohovka disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Celá pohovka sa pýši chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
K 3-miestnej pohovke MIDAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester)
Rozmery:šírka: 205 cmhĺbka: 87 cmvýška: 72 cm
šírka sedu: 150 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 32 cmvýška nožičiek: 9 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 205 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 49000.000g |