Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
947.80 €
Do obchodu
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky. Pohovka je čalúnená kvalitnou... Celý popis
Popis
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Pohovka disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Celá pohovka sa pýši chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
K 3-miestnej pohovke MIDAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:sivá
Materiál:masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester)
Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 85 cmvýška: 70 cm
šírka sedu: 150 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| Hmotnosť | 49000.000g |