Chesterfield pohovka 2-miestna MIDAS Dekorhome
857.30 €
Do obchodu
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky. Pohovka je čalúnená kvalitnou... Celý popis
Popis
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo farebnom prevedení hnedá. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Pohovka disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Celá pohovka sa pýši chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
K 2-miestnej pohovke MIDAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:hnedá
Materiál:masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester)
Rozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 85 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 95 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
výška chrbtovej opierky: 30 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| FARBA | Hnedá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 95 cm |
| Hmotnosť | 42000.000g |