Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome Sivá
926.70 €
Do obchodu
Elegantné a dizajnové kreslo ZETHOS v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej... Celý popis
Popis
Elegantné a dizajnové kreslo ZETHOS v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v hnedom farebnom prevedení alebo zamatovou látkou v sivej farbe. Stojí na štyroch kovových nohách lakovaných čiernou / striebornou farbou. Kreslo disponuje pružinovou sedacou plochou, komfortnou šírkou sedu a silným pohodlným polstrovaním.
Celé kreslo sa pýši dekoratívnym prešívaním v chesterfield vzhľade.
Farba:hnedá / čiernasivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 100 cmvýška: 70 cm
šírka sedu: 65 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 38 cmvýška nožičiek: 14 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 65 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 43840.000g |