Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome Strieborná
185.80 €
Do obchodu
Toto dizajnové klubové kreslo v modernom a obľúbenom Chesterfield štýle vytvorí v každej čakárni, recepcii, kancelárii i bývanie elegantné prostredie.... Celý popis
Popis
Toto dizajnové klubové kreslo v modernom a obľúbenom Chesterfield štýle vytvorí v každej čakárni, recepcii, kancelárii i bývanie elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a pôvabne zaoblené podrúčky dodajú každému interiéru peknú dávku klasického štýlu a luxusu.
Silne polstrované čalúnenie je veľmi pohodlné a drevený rám je robustný a odolný. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi odolné voči opotrebovaniu.
Farba:zlatábronzovábielastrieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevo / umelá koža (bavlna: 5%, polyester: 4%, polyuretán: 2%, PVC: 89%)
Rozmery:šírka: 69,5 cmhĺbka: 62 cmvýška: 71 cm
hĺbka sedu: 43,5 cmšírka sedu: 42,5 cmvýška sedu: 35 cm
Hmotnosť:11,6 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Bronzová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 11,6 kg |
| HĹBKA SEDU | 43,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 42,5 cm |
| ŠÍRKA | 69,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 11570.000g |