Chesterfield kreslo ROMANO Tempo Kondela Hnedá
518.00 €
Do obchodu
Elegantná a luxusná obývacia izba s kreslom ROMANO sa stane skutočnosťou. Čalúnené je látkou Velvet, ktorá pridáva na noblesu. Kreslo je celočalúnené a jeho... Celý popis
Popis
Elegantná a luxusná obývacia izba s kreslom ROMANO sa stane skutočnosťou. Čalúnené je látkou Velvet, ktorá pridáva na noblesu. Kreslo je celočalúnené a jeho umiestnením do priestoru získate neprehliadnuteľný prvok, ktorý upúta na prvý pohľad.
Stabilitu zaisťujú kovové nohy v striebornej farbe. Toto impozantné kreslo je hrdým zástupcom štýlu Chesterfield, ktorého reprezentujú zakrivené opierky ruky, telo bohato zdobené gombíkmi a prešívané čalúnenie. Dodávané je s jedným dekoratívnym vankúšom. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, takže sa dá ľahko skladať. Nádherne vynikne nielen v obývačke, ale aj v kancelárii, hale či iných reprezentatívnych priestoroch.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty z radu ROMANO.
Možnosť objednania v 5 farebných odtieňoch látky Velvet s dodacou lehotou 8-10 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:hnedá Velvet 28 / striebornásvetlo sivá Velvet 03 / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov / molitan
Rozmery:šírka: 113 cmhĺbka: 88 cmvýška: 73 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 9 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:39 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 113 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 39000.000g |