Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome Sivohnedá taupe
660.40 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo v chesterfield štýle. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou z mikrovlákna / zamatu v šampanskej farbe. Efektom brúsenej kože z... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo v chesterfield štýle.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou z mikrovlákna / zamatu v šampanskej farbe. Efektom brúsenej kože z mikrovlákna v dvoch farebných variantoch: hnedá a šedohnedá taupe. Vnútorný rám tvorí pevné drevo.
Celé kreslo sa pýši dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
Farba:hnedášedohnedá taupešampanské
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester) / zamat
Rozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 88 cmvýška: 72 cm
šírka sedu: 49 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 31 cmvýška nožičiek: 9 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 72 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 38000.000g |