Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome Horčicová
486.60 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo v chesterfield štýle, pre ktorý sú typické polstrované podrúčky, diagonálne ozdobné prešívanie a detailné nitované lemovanie.... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo v chesterfield štýle, pre ktorý sú typické polstrované podrúčky, diagonálne ozdobné prešívanie a detailné nitované lemovanie. Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou a stojí na štyroch tvarovaných nohách z tvrdého dreva v tmavo hnedej farbe. K maximálnemu pohodliu prispievajú čalúnené opierky na ruky, vysoká chrbtová opierka a pružiny v sedacej časti.
Farba:
horčicová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 85 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 105 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 45 cm
výška chrbtovej opierky: 65 cm
výška nôh: 19 cm
výška podrúčiek: 17 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 31500.000g |