Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
525.40 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky. Kreslo je čalúnené umelou kožou v... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Kreslo je čalúnené umelou kožou v čiernej farbe. Vnútorný rám tvorí pevné borovicové drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Kreslo disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Pýši sa chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:
čierna / strieborná
Materiál:
masívne drevo / imitácia kože (100% polyuretán)
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 55 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 43 cm
výška opierky chrbta: 30 cm
výška podrúčiek od zeme: 73 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |