Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
535.30 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo MIDAS v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky. Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou vo farebnom prevedení:... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo MIDAS v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky.
Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou vo farebnom prevedení: sivá. Vnútorný rám tvorí pevné drevo. Kreslo disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním.
Celé kreslo sa pýši dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
Farba:sivá
Materiál:masívne drevo / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 76 cmvýška: 105 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 65 cmvýška podrúčiek: 17 cmvýška nožičiek: 19 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| Hmotnosť | 31000.000g |