Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
572.80 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo v chesterfield štýle. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo farebnom prevedení hnedá.... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo v chesterfield štýle.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo farebnom prevedení hnedá. Vnútorný rám tvorí pevné drevo. Kreslo disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním.
Celé kreslo sa pýši dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
Farba:hnedá
Materiál:masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester)
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 85 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
výška chrbtovej opierky: 30 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| FARBA | Hnedá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| Hmotnosť | 34000.000g |