CAMA MEBLE Toro konferenčný stolík dub wotan / antracit
193.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Toro je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. S jeho farebným prevedením v odtieňoch dubu wotan a antracitu sa ľahko hodí do... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Toro je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. S jeho farebným prevedením v odtieňoch dubu wotan a antracitu sa ľahko hodí do rôznych interiérových štýlov.
Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorá je známa svojou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 24 kg |
| VÝŠKA | 47 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0555 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Toro |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / antracit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / antracit |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |