CAMA MEBLE Tess Kwadrat konferenčný stolík dub sonoma / čierny lesk
119.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Tess Kwadrat od značky CAMA MEBLE je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. Svojim farebným prevedením v odtieňoch dub sonoma a... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Tess Kwadrat od značky CAMA MEBLE je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. Svojim farebným prevedením v odtieňoch dub sonoma a čierny lesk sa hodí do rôznych interiérových štýlov.
Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD,…
Parametre
| ŠÍRKA | 60 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0305 m3 |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 12 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tess Kwadrat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / čierny lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / čierny lesk |
| MATERIÁL | DTD / laminovaná DTD |