CAMA MEBLE Lotta 60 konferenčný stolík dub wotan / čierna
121.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík LOTTA 60 je praktický a nádherný kúsok do Vašej domácnosti. Ponúka otvorený priestor pre odkladanie časopisov, kníh, a ovládačov. Jemné... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LOTTA 60 je praktický a nádherný kúsok do Vašej domácnosti. Ponúka otvorený priestor pre odkladanie časopisov, kníh, a ovládačov. Jemné línie zvýrazňuje farebné prevedenie dub wotan, ktoré príjemne dopĺňa čierna farba. Jeho rozmery sú dostatočné pre pohodlné umiestnenie kávy…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0392 m3 |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 14 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lotta 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | DTD / masív |