CAMA MEBLE Lotta 60 konferenčný stolík biela / dub sonoma
129.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík LOTTA 60 je praktický a nádherný kúsok do Vašej domácnosti. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 60x60x35 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LOTTA 60 je praktický a nádherný kúsok do Vašej domácnosti. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 60x60x35 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná DTD (drevotriesková doska). Je na vyvýšených nožičkách, ktoré majú výšku 15 cm. Ponúka otvorený úložný priestor či už na knihy alebo iné…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0392 m3 |
| VÝŠKA | 35 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | CAMA MEBLE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lotta 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |