BLACK RED WHITE Holten LAW/110 konferenčný stolík biela / dub wotan
162.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík HOLTEN LAW/110 poslúži rovnako dobre ako dekorácia ako aj na občerstvenie návštevy. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x65x45,5 cm. Kolekcia... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík HOLTEN LAW/110 poslúži rovnako dobre ako dekorácia ako aj na občerstvenie návštevy. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x65x45,5 cm. Kolekcia nábytku Holten sa vyznačuje nádherným farebným prevedením dub wotan s kombináciou bieleho korpusu. Trendový vzhľad umožňuje moderné…
Parametre
| HĹBKA | 65 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 45.5 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Holten LAW/110 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / fóliovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub wotan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / fóliovaná MDF |