BLACK RED WHITE Balin LAW2S/110 konferenčný stolík dub monastery / dub čierny
179.00 €
Do obchodu
S jedinečnou kolekciou Balin sa Vaša obývačka premení na čarovné miesto plné moderného dizajnu a osobitého štýlu. Konferenčný stolík BALIN LAW2S/110 je... Celý popis
Popis
S jedinečnou kolekciou Balin sa Vaša obývačka premení na čarovné miesto plné moderného dizajnu a osobitého štýlu. Konferenčný stolík BALIN LAW2S/110 je nenahraditeľnou súčasťou tejto unikátnej kolekcie. Obsahuje dve zásuvky, ktoré Vám pomôžu uložiť všetky veci na svoje miesto. Vo farebnom prevedení…
Parametre
| VÝŠKA | 40 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Balin LAW2S/110 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub monastery / dub čierny |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD / fóliovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub monastery / dub čierny |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / fóliovaná MDF |